СПОСОБИ ДОСТАВКИ:

1) КУР'ЄРСЬКА ДОСТАВКА ПО КИЄВУ та КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Кур'єрська доставка здійснюється протягом 1-3 днів після оформлення замовлення, або в день оформлення замовлення, якщо товар є в наявності.

Доставка в межах м. Київ здійснюється з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 21:00. Доставка в суботу можлива за попередньою домовленістю з менеджером.

Вартість доставки за межами м. Київ - 250 грн + 20 грн за 1 км. Точну вартість і терміни уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення.

Вартість доставки плитки по м. Київ - від 500 грн.

Кур'єрська доставка здійснюється за адресою.

Послуга "Підйому та Занесення в квартиру" оплачується додатково і залежить від об'єму і ваги товару, а також поверху і наявності працюючого ліфта. Точну вартість заносу уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення.

При наявності у товару послуги безкоштовного підйому вартість заносу додатково не сплачується. Про наявність даної послуги Ви можете дізнатися в описі до товару або у менеджера при оформленні замовлення.

 

2) КУР'ЄРСЬКА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Доставка здійснюється за допомогою компанії «Нова пошта». Вартість доставки розраховується за тарифами компанії.

Доставка товарів здійснюється за схемою передоплати в розмірі 30% від суми замовлення або за повною передоплатою.

У разі внесення передоплати залишок суми оплачується після перевірки і отримання Вами товару (Накладений платіж).

Відправлення товарів Новою поштою здійснюється протягом 1-2 днів після підтвердження замовлення (внесення предплати).

 

3) НОВОЮ ПОШТОЮ ПО УКРАЇНІ

За допомогою доставки компанією «Нова пошта», Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України.

Доставка товарів по Новій пошті здійснюється за схемою передоплати в розмірі 30% від суми замовлення або за повною передоплатою.

У разі внесення передоплати залишок суми оплачується після перевірки і отримання Вами товару в відділенні Нової Пошти (Накладений платіж).

Відправлення товарів Новою поштою здійснюється протягом 1-2 днів після підтвердження замовлення (внесення предплати).

Оплата доставки та послуги післяплати здійснюється за рахунок клієнта.

У разі відмови клієнтом від товару (не по причині наявності дефекту), за який була внесена передоплата, клієнту повертається сума передоплати за вирахуванням витрат на транспортування і упаковку після отримання та перевірки товару.

 

4) САМОВИВІЗ 

Ви можете отримати своє замовлення в точці самовивозу за адресою: м Київ, вул. Юрія Шумського 3 (Березняки).

Самовивіз можливий тільки за попередньою домовленістю з менеджером і наявності необхідного Вам товару в точці самовивозу. Додаткову інформацію уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення.

 

ПРИЙОМ ТОВАРУ:

1) При отриманні замовлення доставкою нашого магазину, обов'язково перевіряйте кожну позицію на цілісність, комплектацію та відсутність заводських дефектів. Якщо під час огляду ви виявили пошкодження, брак або недокомплектацію - відмовляйтесь від товару. Одразу зв'яжіться з вашим менеджером котрий оформляв замовлення та повідомте про це, щоб уникнути подальших недорозумінь. 

Залишуючи свій підпис в графі "Отримав(ла)", ви приймаєте всю відповідальність за товар і підтверджуєте його цілісність та компектацію. Всі подальші притензії на враховуватимуться.

2) При отриманні замовення сервісом доставки "Нова Пошта", обов'язково перевіряйте кожну позицію на комплектацію, відсутність заводських дефектів та відсутність пошкоджень при транспортуванні. Якщо під час огляду ви виявили пошкодження, брак або недокомплектацію - відмовляйтесь від товару. Одразу зв'яжіться з вашим менеджером котрий оформляв замовлення та повідомте про це, він пояснить як скласти акт претензію на "Новій Пошті". Це обов'язкова процедура!

Якщо ви забираете товар з выддылення чи у кур'єра "Нової Пошти", ви автоматично приймаєте всю відповідальність за товар і підтверджуєте його цілісність та компектацію. Всі подальші притензії на враховуватимуться.

 

СПОСОБИ ОПЛАТИ:

1) Оплата готівкою при отриманні замовлення

Ви можете разрахуватись за товар готівкою в момент доставки, після огляду товару.

 

2) Оплата на карту (5375 4141 1167 8362 - Чередніченко Д.А.)

Є можливість сплатити на карту в момент доставки, після огляду товару (+0,5%). Також можливо внести повну передплату при оформленні доставкит Новою Поштою, щоб не переплачувати за накладений платіж.

 

3) Оплата за допомогою послуги післяплати при відправці компанією Нова Пошта.

При відправці замовлення Новою Поштою ви маєте можливість спалатити за товар на пошті. Мінімальна сума передплати - 10%.

Оплата послуги накладеного платежу здійснюється за рахунок клієнта.

 

При купівлі товару "ПІД ЗАМОВЛЕННЯ" сплачується обов'язкова, мінімальна передплата у розмірі від 70% (в залежності від товару).